Silinen verileri nasıl kurtarabilirim?

Tahmin ediyoruz ki istemediğiniz bir durumdan dolayı verileriniz silinmiş ve belkide önemli hard disk problemleri ile karşı karşıyasınız. Bu durumda yapmanız gereken tek şey profesyonel destek almak olmalıdır, diğer türlü verilerinizin tamamına kalıcı bir şekilde veda edebilirsiniz. Konu hakkında tam bilgi sahibi olmayan tanıdığınız ya da akrabalarınıza bilgisayarınıza vermemeli ve işi riske atmamalısınız.

veri kurtarma

veri kurtarma

veri kurtarma konusunda profesyonel düzeyde hizmet vermekte olan firmalar, büyük bir titizlikle tüm verilerinizi geri getirmek için önce yazılımsal düzeyde çalışmalar yapmakta ve çözüm üretilemediği takdirde arkasından donanımsal çalışmalar yapmaktadırlar.

İşte sizin için %100 çözüm garantisiyle hizmet vermekte olan firmalardan bir tanesi de Gold Data veri kurtarma merkezi firmasıdır. Referansları ile de güven veren firmayı, biz de önermekte ve çalışmalarından dolayı tebrik etmekteyiz.

veri kurtarma fiyatları konusunda uyguladığı politika ile de takdir toplamayı başaran Gold data ile artık verileriniz güvende. Silinen verileriniz için tek yapmanız gereken firma ile iletişime geçmek olacaktır.

Gerekli iletişim bilgileri için Gold Data resmi web sitesi olan adresini ziyaret edebilirsiniz.

Silinen verileri nasıl kurtarabilirim?” üzerine 3 yorum

  1. hakan dedi ki:

    Ciddi bir hard disk sorunu ile karşılaştım.Gold Data’ya başvurdum.Veri kaybından korkuyorum fakat bir kayıp olmadı.

  2. Metehan dedi ki:

    Gold Data ileri teknoloji kullanan bir firma gerçekten de uygun fiyat veriyorlar başta inanamadım bir iş vardır dedim ama beni yanılttılar.Sıfır veri kaybıyla verilerimi kurtardım

  3. Uğur dedi ki:

    Merhaba ben bir öğretmenim.Çocuklara slayt ile ders veriyorum.Kendi hazırladığım yaklaşık 1500 tane slayt var yaşadığım hard disk sorunu yüzünden slaytlarımı kaybetmiştim.Çok sinir bozucu bir durumdu arkadaşımın tavsiyesi ile Gold data ile çalıştım ve çalışmaları olumlu oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.