Sinemanın parlayan yüzü

Geçtiğimiz yıllara nazaran Asya dizileri, asya filmleri devasa ilerleyiş sağladılar. Bu diziler bunaldığımız Avrupa filmlerinden ardından muhteşem bir alaka buldu. Batılı film zihniyetinden oldukça iyi bulunan Asya film ve Asya dizileri film bölümüne taptaze bir heyecan olmuştur. Bu yüzden kişiler değişik kültürleri öğrenebilme fırsatı sağlamıştır.

kore dizi prodüktörleri Asya film ve asya dizileri üzerine muazzam emek sağlamışlardır. Bilhassa ilerleyen teknoloji sayesin de film işletmelerinin oluşturdukları filmler bir hayli ilgiye nazır olmuştur. İnsanlar bu filmleri oldukça çok seyretmeye ve daha fazla satın almaya başladı. Yapılan anketlere nazaran değer kaybeden batı film piyasasının devasa problemi asya filmleri olarak gözükmektedir.

asya filmleri

asya filmleri

Bilhassa Asya filmlerinden olan Bollywood filmleri görülmemiş bir ilerleme sağladı. Batı film jenerasyonuna tehlikeli rakip olan bollywood filmleri, efektleri ile de hollywood filmlerini aratmamaktadır. Bollywood oyuncularının bir çoğu da hollywood oyuncuları değerine yükselmiştir.

adresinden istediğiniz asya filmini ya da dizisini izleyebilirsiniz. Oldukça başarılı şekilde sizlere sunulan bu filmleri izlemek için hiç bir ücret ödemek zorunda da değilsiniz.

Sinemanın parlayan yüzü” üzerine 3 yorum

  1. Ayşe dedi ki:

    Sonunda buldum. Artık bu siteden çıkmayacağız. Çıkmayacağız derken arkadaşım ve ben çıkmayacağız. Gerçekten asya dizilerinin fanatiğiz.

  2. Kadir dedi ki:

    Önerdiğiniz siteyi önceden takip ediyordum. Okul başladı ara vermiştim. Artık dönme vakti geldi..

  3. Efe dedi ki:

    Kadir,okul falan dinlemiyor bu asya filmlerinin fanatikliği. 😀 Okuldan gel dersleri yap hemen telefondan yada pc’den açıyor izliyorum. Öneriniz için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.