Sivas Kangalı Dünyanın En Akıllı Hayvanları Arasında Yer Almaktadır

Dünya üzerinde birçok hayvan insan hayatına katkı sağlamak amacıyla yaratılmıştır. Bazılarının etinden bazılarının da sütünden yararlanmaktayız. Bazıları da vardır ki onlar her yerde bizim en yakın arkadaşlarımız sıfatını taşıyabilmektedir.

sivas kangalı fiyatları

 

sivas kangalı köpek cinsi içerisinde diğer köpeklerden çok farklı özelliklere sahiptir. Bu köpek hem çok güçlü bir yapıya sahip hem de çok akıllı bir köpektir. Sivas kangalı Sivas ilimiz çevresinde yetişen ender türlerdendir. Özellikle bu köpek çoban köpeği dediğimiz koyun sürülerine sahip çıkan onları gözetip kollayan bir yapıyada sahiptir. Eğer sürünüz varsa kesinlikle Sivas kangalından daha iyi bir bekçi bulamayacağınızı size söylememiz gerekmektedir.

sivas kangalı iri yapısıyla da görenlerin ilgisini çeken bir yapıya sahiptir. Boyutları normal bir köpek boyutundan daha büyük olan bu köpekler düşmanlarına korkutucu bir hava estirmektedir. Sivas kangalı alırken ciddi araştırmalar yapmalı kırma olup olmadığını kontrol etmemiz gerekmektedir. sivas kangalı fiyatları hakkında ve sivas kangalı adına aradığınız her şeyi için adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sivas Kangalı Dünyanın En Akıllı Hayvanları Arasında Yer Almaktadır” üzerine 3 yorum

  1. Mehmet dedi ki:

    Çok güçlü ve sahine çok bağlı bir hayvan olarak biliyorum. Yavruyken bile çok büyük gözüküyorlar. Kangal dedi mi akıla Sivas, Sivas dedi mide akıla kangal gelir.

  2. selvi dedi ki:

    Sivas kangalları güçlü oldukları kadar çok akıllı bir köpektir. Bir yer köpek ile korunulması gerekiyor ise bence bu kangal olmalıdır.

  3. Murat dedi ki:

    Çok farklı bir hayvan Sivas kangalı gücü kuvveti, sadıklığı ve akıllı hayvan olması ile bence kusursuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.