RenksizTv.com

Sokak Modası Rahatlığı

 

Sokak modasında çok takip etmeye gerek duyulan kıyafetler yoktur. Aslında günlük şıklığı sokak modasında yakalayabilirsiniz.

Sadece moda olan ufak kıyafetleri birkaç parça ile kombinlemeniz yeterli olacaktır. Örneğin; kısa ceketleri hayatımızın her gününde kullanabilmek mümkün. Dar paça pantolonlar bir sezon oldukça yayıldı ve modaya damgasını vurdu.

Dar paça pantolonların modaya attığı imzaya her genç bayan da kullanarak ve satın alarak destek verdi. Yani günlük şıklıkta hayatımızdan parçalar kullanmak gerek. Aksi takdirde sokak modasının dışına çıkarak şıklığınızı ve kombinlerinizi özelleştirmiş olursunuz.

RenksizTv.com

Sokak Modasında Fenomen Tarzlar

Kış sezonunda ortaya çıkan omuz dekolteli kazak akımı, yaz sezonuna doğru gömlek ve ince bluzlara da yayıldı.

Cut-out omuzlu kıyafetler oldukça sevilmiştir ve sokak modasının gözdesi haline gelmeyi başarmıştır.

Ona keza yırtık kotlar 2016 yılı itibariyle son derece sokak modasına ithafen moda olmuştur. Her yaş grubundan bayanın kullanabileceği ve giyebileceği kıyafetler sokak modasına hâkim.

Sokak Modası Takibi

Sokak modası dergilerinden o dönemin en gözde moda tarzını takip edebilirsiniz. Sokak modası sadece bayanlara öz bir moda türü olmamakla birlikte erkekler için de moda olan tarzlar bulunmakta.

Kapri pantolon akımı da sokak modasından patlayan bir kıyafet tarzıdır. Erkekler çoğunlukla sokak modasında bu tarzı tercih ediyor ve takip ediyorlar. Sitemizde bulunan bazı yazılardan da sokak modasını takip edebilirsiniz.

Yayınlandı: Moda

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.