Sony Xperia M5

Sony Xperia M5 İncelemesi

Akıllı telefon dünyasında yarış her geçen gün artarak devam ediyor. 2015’te çok sayıda yeni telefon birbirinden kaliteli ve yenilikçi özelliklerle piyasalara sürüldüler. Bu telefonlar arasında belki de en iyilerinden birisi de Sony Xperia M5. Ağustos ayında taliplileri ile buluşan telefon 5 inç’lik dokunmatik ekranı ve 1080’e 1920 piksel çözünürlüğü ile beklentileri karşıladı.

Sony Xperia M5

Sony Xperia M5

Sony Xperia M5 2 GHz’lik sekiz çekirdekli Media Tek Helio X10 işlemcisi ve 3 GB’lık RAM’i ile göz doldururken, bir mikro SD aracılığı ile 200 Gigabyte’a kadar çıkabilen 16 GB’lik sabit diskide bulunuyor. Telefonlarda kameranın en önemli bölümlerden biri olduğu günümüzde ise bu telefon onu satın alanlara 21.5 mega piksellik arka, 13 mega piksellik de ön kamera sunuyor.

Diğer Özellikler ve Sony

Sony Xperia M5 Android5.0işletim sistemi kullanırken, 2600 mAh’likçıkarılamaz bir pile sahip. Ağırlığı 142.5 gram olan telefonun boy, genişlik, kalınlık değerleri ise 145 x 72 x 7.6. Micro-SIM kabul eden orijinal olarak tek sim ile çalışan telefon, Wi-Fi, GPS, Bluetooth, NFC, FM, 4G teknolojilerini destekliyor. Telefonda hassaslık sensörü, ambiyans ışığı sensörü ve hız ölçer sensör yer alıyor. Akıllı telefonlarda başlangıçta Windows işletim sistemi kullanan fakat daha sonra Androide geçen Sony Xperia telefonları, teknik destek garantisi ile adresinden satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.