Su Isıtıcı Denildiğinde Kettle En İyi Ürün Olarak Yerini Alır

on yıllarda mutfaklarda bir hayli zaman kazanmamızı sağlayan ürünlerin en başında gelen kettle ile sıcak suya duyduğumuz ihtiyacımızı karşılayabiliyoruz. Kısa süre içinde sıcak suya duyduğumuz ihtiyacımızı karşılayacak bir ürün olan su ısıtıcı ile mutfağınızda eksikliği tamamlayabilirsiniz. Su ısıtıcı modelleri evimizde kullandığımız ve sık sık ihtiyacını duyduğumuz bir ürün olmakla birlikte, sevdiklerimize sunabileceğimiz hediyeler arasında da yerini alıyor. En güzel Arçelik hediyelik eşyaları arasında bulunan ürünlerden biri olmakla birlikte ısıtıcı fiyatlarındaki uygunluğu ile de bütçenizi sıkıntıya sokmayacaktır.

su ısıtıcısı kettle

su ısıtıcısı kettle

 

Kettle Özellikleri Ve Isıtıcı Fiyatları

Mutfağımızda kullanmak üzere en çok ihtiyacını duyduğumuz Arçelik su ısıtıcı modellerinin teknik ve genel özellikleri arasında; 2400 W güç, gerilim; 220 – 240 V, 1 lt – 1.3 lt – 1.5 lt – 1.7 lt – 1.8 litre kapasiteli olması ile birlikte kireç filtresi vardır. Renk olarak; beyaz, inox, krem, kırmızı – inox, inox – siyah olmak üzere çeşitlendiği gibi porselen ve metal olma gibi alternatifleri de vardır.  Kireç filtresi özelliği ile bir hayli rahat edeceğiniz su ısıtıcı modellerinin tabanında kireç tortuları beklenenden daha az olmakla birlikte hiç olmayabilir de. Arçelik ısıtıcı fiyatları aralığını, modellerin özellikleri belirlemektedir. Kordonsuz (kablo bağsız) kullanım ve gizli rezidansı olan su ısıtıcı modellerinin fiyatları oldukça uygundur. Uygun ısıtıcı fiyatları sayesinde sıcak suya olan ihtiyaç kısa sürede hemen çözümlenecektir. Litrelerce suyunuzu dakikalar içinde ısıtabilirsiniz.

Su ısıtıcı fiyatları ve ısıtıcı modellerine dair detaylı bilgiler edinmek, öğrenmek istiyorsanız http://www.arcelik.com.tr/kettle-su-isitici.html adresini ziyaret edebilirsiniz. Adres üzerinden online olarak alışveriş yapabilirsiniz.  İhtiyacınızı adres üzerinden yaptığınız alışveriş ile anında karşılayacaksınız.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.