Supernatural Bölümleri

Supernatural tüm dünyada büyük bir yakında bulan korku dizisidir. Konusunun farklılığı ve muhteşem karakterler ile halen daha en sevilen dizi konumundadır. 8 yıldır izleyicilerin gönlünde taht kuran ve kurmaya devam eden dizinin bölümler ise birbirinden güzeldir. Bölümlerin güzelliği her zaman izleyicileri etkilemiştir.

Supernatural dizisindeki karakterler dizide kalmayıp izleyicilerin o kadar ilgisini çekmiştir ki hayatlarından biri hale getirmiştir. Kardeşlerin birbirleri arasındaki bağları ve kardeşlerin dostları her zaman izleyicilerin beğenisini almakta… Tabi ki de izleyicilerin beğenisini almalarındaki en büyük pay oyuncuların yanında bölüm yazarlarına da gidiyor…

İzlemeyenler için söylüyorum eğer bu diziyi izlemiyorsanız dizilere bakış açınız biraz zayıf. Çünkü dizilere bakış açısını değiştiren bir dizi. Ayrı bir dünyada farklı karakterler, farklı olayları yazıp insanlara izlettiren bir dizi pek tutulmazdı ama bunu başaran şu anda Supernatural var… Büyük bir efsane olduğu IMDb’de den anlaşılabiliyor. 8,6 gibi bir puana sahip. Buda ne kadar kaliteli bir dizi olduğunun kanıtıdır.

Supernatural yeni bölümleri hakkında bilgi ve Supernatural fragmanlarını izlemek için  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Supernatural Bölümleri” üzerine bir yorum

  1. Cent dedi ki:

    Türkiye’de Supernatural aşırı fazla izlenen bi dizi. Gerçekten dizideki materyaller ülkenin etnik yapılarına ters düşse de çok izleniyor. Forumu da sayenizde keşfettim ve her hafta fragmanları çevirdiklerini, bölümler hakkında tüm bilgileri paylaştıklarını hatta bugün de dizinin 9.sezonunun da çekileceğini öğrendim. Teşekkürler Renksiz TV!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.