Swf Uzantılı Dosyaları Açma

Günümüzün video teknolojisi farklı cihazlarda birçok renk ve çözünürlük seçeneğinin yer almasına, disk boyutlarını yormayacak sıkıştırma tekniklerinin de bu anlamda belirli bir düzeye eriştirilmesine imkan sağlıyor. Codec adı verilen şifreleme sistemiyle belirli dosyaların görüntü bağlamında birçok seçeneğe indirgenmesi bu anlamda mümkün kılınabiliyor.

swf

swf

Özellikle internet üzerinden izlenen videolar dışında cep telefonları ve kişisel bilgisayarlar üzerinden medya oynatmanın da yaygınlaştığı son günlerde en iyi çözünürlüğü en küçük boyutlarda sunmanın yazılımsal yöntemleri belirli dosya uzantıları altında gerçekleşiyor. En yaygın olarak kullanılan AVI uzantılı dosyaları farklı yazılım süreçlerinde çalıştırmak ise her bir dosyanın kodlama sistemini farklı boyutlara taşımaktadır.

Bunlardan biri olan SWF dosyaları ise son codec çözümlemelerinin en iyi şekilde çalışmasını sağlayan programlar sayesinde izlenebiliyor. GeoVid Flash Player adlı program sayesinde sorunsuzca kullanılabilen SWF dosyaları farklı kalite ve disk boyut farklarıyla da son dönemde en çok tercih edilen uzantılar arasına girdi. GeoVid Flash Player programını kullanmak için öncelikle Adobe Flash Player yazılımının cihazınızda kurulu olması gerektiğini unutmayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.