Tasarımda Son Nokta

Üretim sektöründe yaratıcılık harika sonuçları beraberinde getirebiliyor. Bunun en güzel örneğini sergileyen Çiftçioğlu Mobilya’nın son model tasarımları, yaratıcılığın önemini bir kez daha gözler önüne seriyor.

yatak odası takımları

yatak odası takımları

Son yılların en çok tercih edilen oturma grupları arasında başı çeken köşe takımları her zevke uygun bir model ile karşımıza çıkıyor. Çağın gözde desen ve motifleriyle hareketlendirilen takımlar ihtişamıyla da göz dolduruyor.

Ancak koltuk takımları tatlı bir rekabet içine girdiği köşe takımlarını zorluyor. Büyük salonlar için ideal bir tercih olacak bu modeller popülerliğini kolaylıkla kaptırmayacak gibi görünüyor. Firmadan gelen son satış haberleri de bu gerçeği doğrular nitelikte.

Çok satanlar listesinde koltuk takımlarını yakın takibe alan yatak odası takımları ise imajlarıyla göze çarpıyor. Beyaz rengin ağırlıkta olarak kullanıldığı modellerin her biri adeta birer asalet abidesi…

Özellikle yatak odası takımlarıile farklılık arayanlara hitap eden firma, http://www.ciftcioglumobilya.com adresinde tüm ürünlerini alıcılarına sunuyor. Kaliteli üretimleriyle ön plana çıkan firma kendi imalatı olan tüm ürünlerini iki yıl süreyle garanti altına alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.