TechGriff Alışkanlıklarınızı Değiştirecek

Bu yazımızda sizlerle oldukça kaliteli ve güncel bir internet sitesini paylaşacağız. Teknoloji gündemini yakından takip etmek isteyen internet kullanıcıları için adeta biçilmiş kaftan olan TechGriff, geniş yazar kadrosu ve güncel, öğretici içeriği ile yayın yapıyor. Henüz çok yeni sayılabilecek bir site olmasına rağmen her gün en az 4-5 içeriğin girildiğini gözlemlediğim TechGriff hızla büyümeye devam ediyor.

Genel Yayın Koordinatörlüğünü Can Devecioğlu, Genel Yayın Yönetmenliğini ise Tufan Yıldız’ın yaptığı TechGriff, Teknoloji Haberleri ve İnternet Sekmeniz başlığı altında yayın hayatını sürdürüyor. Site yöneticileri yaptıkları işi hayli ciddiye alıyor olacak ki daha şimdiden kendi sunucularından yayın yapıyorlar.

techgriff

techgriff

Teknoloji haberleri başlıklı sitelerin çoğu ile benzer haberler paylaşıyor gibi görünse de TechGriff’in arka planında çalışan güçlü yazar kadrosu farklı kategorilerde de yayın yapmaktalar. Apple, Google, Microsoft, GSM Operatörleri, Günlük Android ve iOS uygulamaları gibi bölümlerin aksine asıl ilgimi çeken, sitenin Driver, Nasıl Yapılır ve Nedir kategorileri oldu. Driver kategorisi altında işe yarar ancak çok detay driver sürücüler gündelik olacak paylaşılıyor.

Şimdiden onlarcasının yayınlandığı Driver kategorisine ek olarak bir de Nedir kategorisi bulunuyor. Nedir kategorisinde bilgisayar meraklıların sürekli karşılaştığı terimler, sözlük anlamları ve ne işe yaradıkları hakkında bilgiler yer alıyor. Nasıl Yapılır kategorisinde ise yine meraklıların sürekli karşılaştığı fakat nasıl yapılacağına dair pek bilgiler bulunmayan işlemler, ekran görüntüleri ve detaylı açıklamaları ile yer alıyor.

Gündemi sürekli takip ediyorsanız, bu işten keyif alıyor ve bunu bir hobi olarak görüyorsanız TechGriff, tam olarak takip etmeniz gereken bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.