Televizyon keyfi

Yoğun ve sıkıcı bir günün ardından evinizde dinlenirken, keyifli programlar izlemek sizi psikolojik olarak dinlendirecektir. Elbette her zaman size uygun program olmayabilir. Televizyon karşısında uygun bir program çıkmasını beklerken gününüzü bitirebilirsiniz.

Günlük olarak tv yayın akışını takip ederseniz, hangi gün hangi programın olduğunu bilip ona göre televizyon karşısına geçebilirsiniz. Gününüzü de buna göre programlarsanız işlerinizdeki aksama da en az seviyeye inerken aynı zamanda yorucu günün sonunda keyiflenebilirsiniz.

tv akışı

tv akışı

Tv akışı genellikle her hafta kanallarda aynıdır. Temel olarak bulunan haber ve dizi kuşaklarının yanı sıra, sadece değişiklik gösteren filmlerdir. Televizyonda ilk kez yayınlanacak bir filmin hakkında geniş bilgi edinmek içinde yayın akışını okuyabilirsiniz. Çünkü kanallar televizyonda ilk kez yayınlanacak filme önem vermektedirler.

Sizde kanalların yayın akışını takip etmek isterseniz, adresini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Günlük olarak güncellenen ve programlar hakkında ayrıntılı bilgi verilen site de, kanal d, Show tv gibi kanalların 1 haftalık yayın akışını bulabilirsiniz.

Televizyon keyfi” üzerine 3 yorum

  1. ferhat dedi ki:

    yalan dünya dizisini çok seviyorum yakından takip ediyorum ama yeni bölümlerde daha ne işleyebilirler bilmiyorum

  2. yeliz dedi ki:

    ferhat, dizinin yayın akışına bakacak olursan her bölümde sadece bir konuyu işliyorlar konuları çabuk tüketmiyorlar

  3. funda dedi ki:

    merhaba yayın akışı ile ilgili listeler söylediğiniz sitede günlük çıkıyor mu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.