Temple Run 2, 50 Milyondan Fazla Cihaza İndirildi

Imangi Studios’un adete efsane oyunu haline gelen Temple Run’ın ikinci versiyonu Temple Run 2, henüz 2 haftadır uygulama marketlerinde olmasına rağmen kırılması zor bir rekoru kırdılar ve altına imzalarını attılar.

Apple’ın uygulama marketi App Store’da 50 milyondan fazla Apple cihazına indirilmiş durumda. Android cephesinde ise henüz sadece 10 milyon kez indirilen uygulama, akıllı telefon ve tablet bilgisayarların vazgeçilmez oyunları arasında yer almayı da başardı.

temple run 2

temple run 2

Kırılan bu rekorla Angry Birds’un 1 ayda 50 milyon indirilme rekorunu başarılı bir şekilde geride bırakan Imangi Studios’un efsanevi oyunu Temple Run 2 halen büyük ilgi gören uygulamalar arasında yer alıyor. Marketlerin en çok indirilenleri arasında görebileceğimiz Temple Run 2’de büyük değişiklikler yer alıyor. Eğlencesinden taviz vermeden sürekli güncellenen oyun, başarılı grafikleriyle de dikkatleri üzerine topluyor.

Temple Run 2, kaliteli bir oyun. Android ve App Store’da başarılı bir istatistikler ile emin adımlarla ilerliyor. Temple Run 2’den en fazla karıda şüphesiz Imangi Studios elde ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.