Ticarette bayilik sisteminin önemi

Büyük firmaların hemen hemen hepsi kendi markalarının gerek şehir içi gerekse şehir dışında tanıtılmasını ister. Ama bu biraz zaman alabilir. Çünkü firma şehir dışında yaygınlaşmayı düşünüyorsa her yere yatırım yapması doğal olarak zaman gerektirir.

Ama bunun başka bir yöntemi de bulunuyor. bayilik verme olayın duymuşsunuzdur mutlaka. Buradaki amaç herhangi bir markanın başka bir yerde temsil edilmesidir. Bu yöntemi her sektörde rastlamak mümkündür.

bayilik

bayilik

Bayilik almak bir işyerinin kazancının artması için güzel yöntemlerdendir. Bunu örneklerle açıklayabiliriz. Büyük bir süper market var. İsmi marka olan. Bir de evinizin karşısında bakkal var.Bakkaldan illa ki alışveriş yaparsınız ekmek, tuz alırsınız. Ama evin büyük ihtiyaçları için mutlaka süper marketi tercih edersiniz. Çünkü orası bir markadır ve marka olan firmalar kaliteli demektir. Bunu en çok operatör sektöründe rastlıyoruz.

Telefoncular bir süre telefon satarak uğraşıyorlar ve belli zaman zarfı sonrası büyük operatör firmasının bayiliğini alarak kendini büyütüyor ve kazancıda doğal olarak artıyor. web sitesi bayilik düşünenler için en güzel kaynak. İçerisinde her türlü sektörden bayilik ilanları bulunuyor ve seçimlerini hiç yorulmadan yapabiliyorsunuz.

Ticarette bayilik sisteminin önemi” üzerine 3 yorum

  1. Ayşe dedi ki:

    En yakın dostlarımla bir ortak iş kurmak için düşüncelere dalarken bayilik neden almıyoruz dedik. Hepimiz bayan olduğumuz için kozmetik sektöründe bayilik ararken bu siteye rastladık. ilanları falan hepsi gerçek.. Tavsiye ederim.

  2. Serdar dedi ki:

    Bayi olmak istiyordum ama aradığım sektörle ilgili bayilik veren yerleri bulamıyordum. Daha sonrasında bayilikmerkezi.com adresine rastladım ve burada istediğim birçok sektörde bayilik veren firmaları gördüm, bu çok iyi oldu.

  3. Güney dedi ki:

    Kardeşimle beraber bir ortak işe girelim dedik ama büfe tarzında değil bayilik veren firma arıyorduk. Birçok firmaya buradan ulaştık, sizlere minnettarız bayilikmerkezi.com !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.