Tim Cook’tan Mark Zuckerberg’e iPhone 5

İlk çıktığı günden bu yana kimi çevrelerce sevilen ama bir o kadar da tartışmalara ve eleştirilere maruz kalan iPhone 5 yine bir başka gündemin tam ortasında yer almaktadır.

Tim Cook’tan Mark Zuckerberg’e iPhone 5

Bu sefer gündemdeki konu Facebook kurucusu olan Mark Zuckerberg’e Apple’ın yeni CEO’su Tim Cook’un iPhone 5 hediye etmesi. Mark Zuckerberg geçtiğimiz günlerde katıldığı bir şov programında Tim Cook’un kendine iPhone 5 hediye ettiğini açılamıştı.

Aslına bakılacak olursa Facebook’a android telefonlar ile bağlanan birçok kullanıcı bulunmaktadır.

Bunların çoğu facebook uygulaması yerine Facebook’a sosyal ağ tarayıcısı ile bağlandığını düşündüğümüzde ve bununda çoğunluğunu iPhone kullanıcılarının sağladığını düşünürsek aslında Tim Cook’un Zuckerberg’e iPhone 5 hediye etmesinden doğal birşeyin programda yaptığı açıklamada bununda üzerinde durdu zaten.

Ama işin içinde Zuckerberg ve Tim Cook olunca olay biraz magazinsel boyuta taşınıyor. İnsanlarında hayliyle böyle bir açıklama dikkatini çekiyor. Bakalım iPhone ve Facebook daha kim bilir nasıl ilginç uygulamalarla ortaklıklarını ileri seviyelere taşıyacak hep beraber göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.