Tom Ford 2011 güneş gözlüğü modası

Tom Ford her sezon olduğu gibi güneş gözlüklerinde çok farklı modalar ile güneş gözlükleri dünyasında kendilerini göstermeye devam ediyor.

Söylemem gerekiyor ki güneş gözlükleri firmaları arasında bu firmanın güneş gözlükleri çok farklı ve kaliteli tasarımları var.

Tom Ford güneş gözlükleri göz yüz tipine göre gözlük tasarımları yapmış. Bunun yanında Tom Ford güneş gözlüklerinde birden fazla renk tercih etmiştir.

Gök mavisi rengini en fazla kullanan renkler arasıda. Tom Ford klasik çapraz çerçeveler kullanmıştır.

Bu klasik çerçeveler herkesin hoşuna gidecek türden modellerdir. Söylemem gerekiyor ki bu modelleri birçok ünlü kullanıyor.

Aynı zamanda Tom Ford çerçeve modellerinde birçok farklı tasarım kullanmıştır.

Tom Ford’un bu gözlükleri de aynı şekilde birçok insan kullanmaktadır. Belirtmem gerekiyor ki gözlük konusunda Tom Ford oldukça başarılı bir kişidir.

Gözlük modasında 2011 açısından bakıldığı zaman en başarılı tasarımlar arasında yer alan Tom Ford Güneş gözlükleri, bu başarısının karşılığını satışlarda alıyor.

Tom Ford güneş gözlüklerini bugün Avrupa kıtasında oldukça satılmıştır. Türkiye’de de bulunan bu gözlükler, ülkemiz insanın gözlüğe olan ilgisizliğinden dolayı çok fazla satılamamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.