TTNET Netlimitsiz İle Sınırları Aşın

Adsl kavramı ile birlikte ülkemizde artan internet kullanımı, beraberinde yeni bir internet kültürünün oluşmasını sağladı ve televizyon sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerde köklü değişikliklere sebep oldu. Artık internetin bu kadar yaygın olması televizyondan dizileri takip etmekten öte, internet üzerinden istediğimiz saatte diziyi reklamsız izleyebilmemize olanak sağladı.

İnternete olan bu yoğun talep de limitsiz internet kavramının oluşmasını sağladı. Kotalı internet paketleri kullanımında gelen yüklü faturalar, uygun fiyatlı ve sınırsız internet paketlerine olan ihtiyacı artırdı.

TTNET limitsiz internet

TTNET limitsiz internet

Peki kimler limitsiz internet almalı?

Dizi ve sinema filmi izliyor olmamız, e-posta göndermelerimiz sosyal medyadaki aktivitelerimiz düşünüldüğünde bir ay boyunca çok yoğun bir veri akışı yaptığımızı rahatlıkla görebiliriz. Bu sebeple sürekli bilgisayar başında olan, internetten dizi izleyen, sosyal medyada yaygın bir şekilde aktivitelerde bulunan kişilerin limitsiz internet kullanması yaygın olarak tavsiye edilmektedir.

Akla gelecek sorulardan ilki tahmin edebilmekteyiz ki sınırsız internet fiyatları hangi aralıktadır? Sorusu olmaktadır. Kullanacağınız internet sağlayıcısının sunacağı fiyatlara göre değişiklik göstermekle birlikte piyasa en hızlı interneti sağlayan ve en uygun fiyatlardan kullanıcılarına internet keyfi sunan TTNET bizim size temel önerimiz olacaktır. TTNET sınırsız internet fiyatları da kampanyalı ve kampanyasız tarife olmak üzere ikiye ayrılıyor.

TTNET in sınırsız internet paketini içeren kampanyalarından faydalanarak 12 aylık sınırsız internet sahibi olduğunuzda 8 Mbps hızına kadar internet kullanımı için aylık 39 TL veriyorken, eğer sözleşme olmadan TTNET sınırsız internet paketini kullanmak isteyecek olursanız aylık cüzi bir miktar olan 54,90 TL fatura ile sınırsız internet keyfini yaşayabileceksiniz. Sınırsız internet kampanyaları bitmeden sizde online başvurunuzu yapın.

Eğer siz de sınırsız internet ihtiyacı olan bir internet kullanıcısı iseniz pratik bir şekilde başvuru yapmak ve çok kısa süre içerisinde sınırsız TTNET dünyasını keşfetmek için adresini ziyaret edebilir, detaylı bilgilere ulaşabilir ve bu hizmeti site üzerinden satın alabilirsiniz.

TTNET Netlimitsiz İle Sınırları Aşın” üzerine 3 yorum

  1. Özge dedi ki:

    Daha önce farklı bir firma kullanıyordum ve gerçekten kotalı pakette büyük bir sinir krizi geçirdim, müşteri hizmetleri de ilgilenmiyodu. Bahsettiğiniz Netlimitsiz paketi ile tanışınca direk değiştirdim, şimdi TTNET kullanıyorum ve sorunsuz gerçekten

  2. Faruk Özkahya dedi ki:

    Sınırsız internet almak istiyorum, online olarak başvuruyu belirttiğiniz siteden yapacağım kaç günde geleceğini merak ediyorum

  3. Eda dedi ki:

    Faruk bey merak etmeyin kısa süre içerisinde ulaşırlar, ben de oradan kayıt yaptırdım. Ertesi gün kapımdaydı kurye, sözleşmeyi imzaladım kurulum yapıldı direk.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.