TTNET ve online adsl başvurusu

TTNET bugün Türkiye’nin yüz akı kuruluşlarından biridir. Tüm Türkiye’ye yayılan alt yapısı ile 81 ilimize hızlı ve sorunsuz internet hizmeti vermektedir.

Bugün hızını 100 megabitlere kadar çıkartmış olan TTNET, ev kullanıcıları için de 16 megabite kadar hızlı bağlantı sunabiliyor. Ayrıca tüketiciler tivibu , iptivibu gibi değişik kollarda TTNET hizmetlerinden de faydalanabiliyor. TTNET telefon başvurusu

TTNET, internetin hızlı ve renkli dünyasına adım atmak isteyen müşterilerine kolaylık sağlaması açısından TTNET online başvuru sistemini geliştirdi. TTNET online başvuru sistemi sayesinde TTNET in yetki verdiği her dükkanda ve internet sitesinde kolayca ve ücretsiz internet başvurusu yapılabiliyor. Online adsl başvurusu ve online telefon başvurusuna izin veren sistemin yaygınlaşması ile bugün en ücra köylerimizde bile internete başvurmak, internet hizmetinden yararlanmak mümkün hale gelmiştir.

TTNET tüketicilerin sıklıkla talep ettiği telefon internet hizmetini de devreye soktu. Artık TTNET kullanıcıları ekstra telefon parası ödemek durumunda kalmıyor.

TTNET interneti devraldıkları noktanın çok üstüne taşıdıklarını belirten TTNET yetkilileri , hizmetlerini dünya standartına getirdiklerini belirttiler. Siz de evinizde hızlı ve güvenli interneti kullanmak istiyorsanız beklemeden sitemizden online adsl başvurusu yapabilirsiniz. TTNET’in indirimli konuşma paketleri ile sevdiklerinize ulaşmak isterseniz de online telefon başvuru formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.