Turkcell Akıllı Bulut Uygulaması

Turkcell teknoloji yelpazesini günden güne geliştirerek kullanıcılarına daha ayrıcalıklı bir hizmeti en iyi şekilde sunmaya devam ediyor. Akıllı bulut uygulaması da son gelişmelerin belki de en kapsamlısı olarak göze çarpıyor.

Kurumsal düzeyde Turkcell hizmetlerinden faydalananlar için hem GSM, hem internet, hem kopyalama, saklama ve veri tabanı tutma gibi işlemleri bünyesinde barındıran akıllı bulut uygulaması ile iş yönetiminin daha da hızlı olması amaçlanıyor.

turkcell akıllı bulut

turkcell akıllı bulut

Sanal sunucular ile e- posta hizmetlerini de şirketler bünyesinde geliştiren Turkcell web sitesi tasarımları ve hosting hizmetlerini de kapsamaktadır. Birbirinden farklı ihtiyaçlara cevap veren akıllı bulut paketleri ile birden fazla firmayla çalışmak yerine birçok yazılımı Turkcell üzerinden yönetmek mümkün hale geliyor.

İnternet hizmeti olarak ve veri tabanı merkezine erişim ile yüksek hızda bir hizmet sağlayıcısı olma yolunda hızla ilerleyen Turkcell’i sadece bir iletişim markası olarak düşünmenin sınırları da böylelikle genişlemiş oluyor. Bunu yaparken en üst düzey güvenlik hizmetlerini de en yetkin sertifikalar eşliğinde kullanıcılarına sunan Turkcell kurumsal abonelerinin bütün ihtiyaçlarına tek elden cevap vermeyi amaçlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.