Tv Programları

Türk televizyonlarının özelleşmeye paralel olarak artan kalitesi ve yayın çeşitliliği yeni yayın dönemine girdiğimiz şu zamanlarda daha da artmış durumda. Eskiden izlenmediği için gece geç saatlere bırakılan talk Show ‘lar bile artık en çok izlenen en çok reyting alan TV programları arasında.

televizyon programları

televizyon programları

Son zamanlarda TRT ‘nin yönetiminin değişmesine paralel olarak TRT’ ye ait TV programlarının kalitesinde de büyük ve gözle görülür bir artış göze çarpıyor. Kanal sayısını da artıran TRT, izlenme oranlarındaki payını da gittikçe artırıyor. Yakın zamanlarda açılacak olan Turizm ve Belgesel kanalı ile Müzik kanalı da TRT’nin TV programlarındaki kalitesini yükselteceğe benzer.

Özellikle devlet kanalı olduğu için yıllardır soğuk ve renksiz bir yayınmışçasına bir algıya sahip olan TRT’ de son logo yenilemesinin ardından çoğu ulusal ve özel kanalı TV programlarının kalitesiyle önüne geçmeyi başarmış durumda. reklam verenlerin aynı bir özel kanal gibi en çok izlenen zamanlarda TRT ‘ye de reklamla donatması bunun en büyük ispatı. Tebrikler TRT.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.