Tv üniteleri artık çok daha modern

Artık son sistem çıkan LCD plazma televizyonlara, yine ona yakışacak ve uyacak bir TV ünitesi almak şart oldu. Artık  oturma ve salon odalarının vazgeçilmezi olan tv üniteleri odaya kesinlikle bir zenginlik katıp, odanın modernleşmesini sağlıyor.

 

duvar renkleri

duvar renkleri

Genelde uzun bir duvara sahipseniz ve TV ünitenizin arkasından ya da yanlarından duvar görünüyorsa o kısmı istediğiniz duvar renkleri ile boyatabilir ya da son yıllarda popüler olan duvar kağıtları işe çerçeveleyebilirsiniz.

Ev dekorasyonu zaman isteyen bir olaydır. Tek tek her şeye karar verilmesi ve tadilat süresi olduğundan fazla zaman tutar. Gerekli yerlere yapılan nişler, duvar renklerini seçme, koltuk takımı oluşturma gibi aşamalardan oluşur. En zoru da evinize hareket katan objeleri seçmek olsa gerek.

 

Ev dekorasyon hem zaman hem bütçe hem de yetenek isteyen bir durumdur. Bütçe olması dahilinde bir mimardan yardım alınabilir. Ama siz kendiniz dekore etmek istiyorsanız  adresinden detaylı bilgiler alabilir, püf noktalarını kavrayabilirsiniz. Her zaman güncel bilgilerin sunulduğu sitede bir birinden farklı fikir sizleri bekliyor.

Tv üniteleri artık çok daha modern” üzerine 3 yorum

  1. Cemile dedi ki:

    TV ünitelerinin yanında kötü bir duruş sergiliyor duvarlar. Ben sadelikten yana değilim farklı desenler hoşuma gidiyor. Buradan da seçtim bir kaç tane teşekkürler.

  2. Gülşen dedi ki:

    Cemile hanıma katılıyorum. Evdeki desenler hep aynı. Farklılık her zaman iyidir.

  3. Fehime dedi ki:

    Ben sadelikten yanayım. Sitede biraz dolaştım sade tasarımlar da varmış teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.