Umudunu Kaybetme

Umudunu Kaybetme

umudunu kaybetme

umudunu kaybetme

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanarak sinemaya aktarılmış drama dalında klasik olma olasılığı çok yüksek bir filmde çıkıyor karşımıza Will Smith

Evet Aksiyon Macera filmlerinden yakından tanıdığımız ABD’li aktirist Will Smith’in üstün performans sergilediği Umudunu kaybetme filmi gerçekten izlenmesi gereken klasikler arasına şimdiden girmeyi başardı.

Parasal olarak çok zor günler geçiren bir aile babası bütün zorlukların üstüne eşinin onu terk etmesi ve çocuğuyla yanlız kalan bir baba.

Bütün bu olumsuzluklara rağmen oğluna ve hayatına sıkı sıkı sarılarak bütün olumsuzluklara göğüs germeye calışmanın hikayesi

Umudunu kaybetme filmi geçtiğimiz senelerde Türk sinemasına damgasını vuran Babam ve Oğlum Filmi’nin sanki Amerikan tarzı.

Umudunu Kaybetme filminde Will Smith gerçek oğlu olan Jaden Smith‘i oynatarak filme ayrı bir duygusallık ve gerçeklik katmış gözüküyor.

Zira Umudunu Kaybetme Filminin gerçek bir hikayeden uyarlanması da bunun bir göstergesi.

Hayatın zorluklarından sıkılan bir kaç saatliğinede olsa dünyada çok güzel değerlerin olduğunu hatırlamak isteyenler için mukakkak izlenmesi gereken bir film Umudunu kaybetme..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.