Ünsal renault servisi

Günümüzde araba almak kadar aldığınız aracın yedek parçalarının ulaşılabilirliği de önem arz ediyor. Durum böyle olunca da güvendiğiniz markalar dışına çıkmak istemiyorsunuz. İşte tam da bu noktada renault markası ön plana çıkıyor.

Yedek parça bulmak konusunda diğer markalara göre önemli bir avantaja sahip olan Renault, servisleri ile de müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Daha önce renault aracınız ile ilgili bir sorun yaşamış iseniz serviste size ne kadar çok yardımcı olduklarını farketmiş olmalısınız.

renault servisi

renault servisi

İzmir başta olmak üzere o çevrede geniş bir alana hizmet vermekte olan Ünsal renault servisi de aslında bu güler yüzün önemli noktalarından birisi. İzmir renault servisi konusunda güvenebileceğiniz bir adres diyebiliriz.

Ünsal renault servisi dahilinde aldığınız her servis hizmeti için 30.000 kilometreye kadar güvence veriliyor. Süre bazında da 1 yıl aldığınız hizmetin garantisi var. Bu gerçekten önemli bir nokta olsa gerek.

Firma hakkında daha detaylı bilgi almak için adresini ziyaret edebilir ya da aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığı ile firmaya ulaşabilirsiniz.

Tel : (232) 282 1147 Fax : (232) 282 0798 Mobil : (532) 353 2426

Adres : 677/34 sokak No:10 6. Oto Sanayi, Gaziemir-İZMİR

Ünsal renault servisi” üzerine 2 yorum

  1. mesut dedi ki:

    arabanız varsa mutlaka servisinde baktırın. bir keresinde arabam arıza yapınca bir tamircide yaptırmıştım. adam salıncak vidalarını çırağına sıktırmış. az kalsın yolda kaza geçiriyorduk.

  2. necati dedi ki:

    araba servisleri çok pahalı. geçende bir arıza için uğradığım reno servisinde benden 700 lira istediler. dışarda 150 liraya yaptırdım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.