Uzman ekipler iş başında

İstanbul’da geniş bir servis ağı ile Arçelik marka her türlü beyaz eşya ve cihazlarınızın bakımını ve onarımını üstlenen Pendik Arçelik Servisi size bir telefon veya bir tıkuzaklıkta. Her çeşit ürünün tamiratını son derece başarılı bir şekilde gerçekleştiren servis sayesinde, arızalanan eşyalarınızdan haftalarca mahrum kalmak durumunda olmayacaksınız. Çünkü İstanbul’un en hızlı teknik servisleri arasında yer alan bu ekip, arıza bildiriminizi yapar yapmaz hiç vakit kaybetmeden harekete geçiyor ve eşyalarınızı adeta yoğun bakıma alıyor.

arçelik servis

arçelik servis

Cihazların önce arıza tespitini ardından da onarımını yapan servis, ürünü size teslim etmeden önce mutlaka bir bakımdan geçiriyor. Böylece ürünlerinizi eskisinden çok daha güçlü bir performans kazanmış halde teslim alma şansını elde etmiş oluyorsunuz. Cihazınızın onarımı için parça değişiminin gerektiği durumlarda farklı bir adres veya servis aramanıza gerek yok. Çünkü bu ekip her türlü ürün üzerinde parça değişimi yapabiliyor ve yedek parça temini gibi ekstra durumlar ile uğraşmanıza gerek bırakmıyor.

İstanbul’un en yoğun semtlerinden biri olan Sancaktepe Arçelik Servisinin hizmet ağı kapsamına giren bölgeler arasında yer alıyor. Sancaktepe halkı da bu teknik servisin hizmetlerinden faydalanabilir. Ancak servis kapsamına sadece birkaç semtin girmediğinin altını çizelim İstanbul’un hemen her semtinde servisin bakım, onarım ve arıza tespiti gibi hizmetleri veriliyor. Problem çıkarak eşyanızın veya cihazınızın markasının Arçelik olması yeterlidir.

Çekmeköy Arçelik Servisinin hizmet verdiği bir başka semt olma özelliğini taşıyor.adresi üzerinden tüm semtleri görebilirsiniz. Yaşadığınız ilçe hizmet ağı kapsamına giriyorsa başka bir servis aramanıza gerek kalmıyor. Son teknoloji ile üretilen cihazlarınız dahi başarılı bir şekilde onarılabiliyor. Çünkü ekibin sahip olduğu donanım da benzer düzeydeki teknolojiler sayesinde üretiliyor. Böylece arıza tespiti ve tamirat işleri kısa zamanda sonlandırılabiliyor.

Uzman ekipler iş başında” üzerine 3 yorum

  1. Gülbahar dedi ki:

    Dila hanımıda dediği gibi kaliteli bir firma. Telefonlara falan hemen cevap veriyorlar. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.