Web sitesi nasıl yapılır

Web site nasıl yapılır

Gelişen teknoloji ile birlikte internet hayatımızın hemen hemen %60 ını içerisine almaktadır. Her eve bilgisayar düştüğü tahmin edildiği bu günlerde insanlar artık sitelerde dolaşmak yerine kendi sitelerini yapmaya çalışmaktadır.

Peki web sitesi nasıl yapılır ? Site kurmak için nelere ihtiyaç vardır ? Web sitesi yapmak ne kadara mal olur ? Site sahibi olmak nasıl bir duygudur bu soruların cevaplarını verelim.

web sitesi

web sitesi

Öncelikle web sitesi açabilmeniz için domain ( alan adı ) ve hosting ( alan adının internet üzerinde barınacağı sunucu ) almanız gerekmektedir. Bu hizmetleri internet üzerinde yüzlerce site vermektedir. videolar

Ufak bir araştırma yaparak kaliteli firmaları bulmanızı tavsiye ederim. Web site sahibi olabilmeniz için bunlar yeterli olacaktır. Ancak site kurulumunu bilmiyorsanız ve sitenizin görünümünün özel olmasını istiyorsanız hazır templateler yerine paralı temalar veya sistemler kullanabilirsiniz.

Özellikle webmaster dünyasına yeni adım atacak kişiler için web site sahibi olmak oldukça önem taşımaktadır. Bir heyecan ve merak ile girilen bu sektörden çıkılması ise oldukça zordur. Genel olarak para kazanma aşamasına gelindiğinde yeni siteler açılmakta ve gelir elde etme hedefi sağlanmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.