Web Sitesinden Para Kazanmak İstiyorum

Web sitesinden para kazanmak istermisiniz ?

O halde yazımıza devam edin (; bir web sitesiniz var ve yeterli düzeye geldiğini düşünüyorsunuz. Ancak hala bir reklam alımı yapmamış nasıl alacağınızı bilmiyorsunuz.

Sizlere bu konuda bilgiler vereceğiz. Eğer biraz internet ile uğraşmışsanız Google Adsense reklamlarını duymuşsunuzdur. Bu reklamları belirtildiği uygunluk çerçevesi içinde sitenize koyabilir ve Google adsense nin tık başı kazanç oranına göre para alırsınız.

Çok geniş bir reklam ağına sahip olması nedeni ile sitenizin içeriğine göre her türden reklamları ziyaretçilerinize gösterebilir. İstemediğiniz reklamları, görünümlerini siz ayarlayabilirsiniz. Google Adsens in bir kuralı vardır 100$ kazanıldığı zaman eft yoluyla banka hesabınıza aktarılır.

Siz gerekli talimatları verdiğiniz sürece her ay 100$ geçtiği zaman hesabınıza aktarılacaktır. Hemen kayıt olmak için Tıklayınız. Ben başka alternatiflerde denemek istiyorum diyorsanız Türk Reklam ağı olan Reklam Store yi kullanabilirsiniz. Bu sistem Adsense göre daha basit olsa da fayda getirecektir. Reklam Store reklam ağına ulaşmak için tıklayınız. 5sey.com u takip edin her türlü sorunuza yanıt bulun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.