Web Sitesinden Para Kazanmak

Bir web sitesine sahipseniz para kazanmak için en çok seçilen yol Google Adsense programına kaydolup Google Reklamları’nı sitenizde yayınlamaya başlamaktır.

Google Adsense’yi siteniz içeriğine uygun olan reklamları (Adwords) sitenizde yayınlamanıza olanak sağlar. Ne kadar çok tıklanırsa o kadar çok para veren adsene ile para kazanmanız yada site giderlerinizi çıkarmanız mümkün olabilmektedir. Google adsense türkiyedeki en çok kullanılan reklam yöntemidir.Öyleki Google Adwords çok büyük bir reklam veren ağına sahiptir ve sitenizin içeriği ne olursa olsun sitenize uygun reklamları ziyaretçilerinize gösterir.

web sitesinden para kazanmak

web sitesinden para kazanmak

Reklamların görünümlerini siz ayarlayabilirsiniz ve sitenize bir google arama çubuğu ekleyebilirsiniz. Gösterilen reklamlar için her tıklama başı para kazanırsınız. Adsense programının özelleştirilebilir bir çok özelliği sayesinde Rakip reklamları engelleyebilir ve istemediğiniz reklamların yayınlanmamasını kendiniz ayarlayabilirsiniz. Tıklanacağına inandığınız reklamları katabilir daha çok kazandıracağına inandığınız reklamları da koyarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Google Adsense ile kazandığınız paralar size EFT yolu ile yani bankadan çekilebilecek şekilde yollanmaktadır. Ödemelerinizi hiç aksamadan (100$’ı geçtiği takdirde) paranızı alabilme imkanınız doğar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.