Windows 7 Mobil Eğitim

Bill  Gates bütün hayatı boyunca tatil yapacak olsa Windows işletim sistemleri sayesinde kazandığı parayı ne kendi ne de torunları bitirebilir sanırım. Windows Vista kullanıcı yorumları pek olumlu olmasa da Microsoft ne yaptı yaptı, Windows 7 İşletim sistemi ile bilgisayar kullanıcılarının gönüllerini almayı başardı diyebilirim.

Şu an kullanmakta olduğum laptop işletim sisteminin de Windows 7 olduğunu düşünecek olursak gerçekten Windows Vista işletim sisteminin tüm hataları giderilmiş ve çok daha görsel bir işletim sistemi hazırlanmış görünüyor. Performans olarak da gerçekten başarılı.

Şimdi de Netron Technology tarafından yürütülen bir program ile 3G uyumlu telefonlar aracılığıyla Windows 7 Mobil Eğitim imkanı sunuluyor. Turkcell Windows 7 Mobil Eğitim hizmetinden faydalanabiliyorsunuz.

Windows 7 Mobil Eğitim Gereksinimleri

Turkcell hattı takılı olan 3G uyumlu cep telefonunuzun mesaj paneline Bilgi yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra Windows 7 yazmanız yeterli olacak. Ardından mesajınızı 5232’ye gönderecek olursanız, Windows 7 Eğitim videosu cep telefonunuza gönderiliyor…

Windows 7 Mobil Eğitim” üzerine bir yorum

  1. halit dedi ki:

    Mobil eğitim fikri çok iyi..Zaman içinde bu teknolojiyle çok başarılı işlerin yapılacağına eminim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.