Yalan dünya esip gürlüyor

Ülkemizde son 5 yıldır inanılmaz bir yerli dizi furyası yaşanmaktadır. Eski yıllarda yabancı yerli dizilerin müptelası olan toplumumuz şimdi bu durumdan sıyrılıp yerli dizilere aşina oldu. Tüm kanallarda her gece değişik yerli diziler yayınlanmakta bunların mutlaka bir tanesi o gece takip edilmektedir. Son dönemin de en favori dizisi yeni başlamış olmasına rağmen yalan dünya dizisi olmuştur.

yalan dünya izle

yalan dünya izle

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren çok fazla izlenirlik rakamlarına ulaşmıştır. yalan dünya dizisi gülse birsel önderliğinde sanırım eski dizisini çok fazla geçecektir. Bu dizide Beyazıt öztürk performansı da ihmal edilmemelidir. Son derece başarılı rolü ile gönüllerde şimdiden taht kurmuştur. Hele ki olgun şimşekin oynadığı sahtekar karakter tiplemesi izleyiciyi kırıp geçmektedir.

Video izleme kanallarında daha şimdiden en çok aranılan isim yalan dünya izle olmaya başlamıştır. Diziyi her hangi bir sebepten izleyemeyenler tekrarını izlemek için arama motorlarında arama yapmaktadırlar. Yalan dünya dizisi daha şimdiden gördüğü bu büyük ilgiyi zannediyorum daha çok uzun yıllar sürdürecektir. Sizde www.yalandunyaizlee.com sitesinden bilgi edinebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.