Yandex ile havadan haberdar olun

Türkiye pazarına son derece hızlı bir şekilde giren ve Google’ın sahip olduğu pazarda şimdiden küçük de olsa pastadan dilim almaya başlayan Yandex, geliştirdiği kullanıcı dostu teknolojiler ile beğeni toplayıp her geçen gün kendisini tercih edenlerin sayısında artış sağlıyor.

Rus arama motoru Yandex’in Türkiye ofisinin pazarlama departmanı başarılı işler çıkarıp kısa sürede Türk kullanıcıların beğenisini kazanırken şirket yerini sağlamlaştırmak ve daha da büyümek için sürekli yol kat ediyor.

yandex hava durumu

yandex hava durumu

Yandex’in dikkat çeken hizmetlerinden bir tanesi de hava durumu bildirgeci. Yandex ana sayfasından bulunduğunuz ilin hava durumunu görebileceğiniz gibi Yandex’in hava durumu sayfasına ulaşıp yaşadığınız şehre dair olası on günlük hava raporuna daha detaylı bir biçimde ulaşabiliyorsunuz.

Yandex hava durumunun en büyük özelliği kullanıcının konumunu otomatik olarak tespit etmesinden ötürü siteye girişin ardından şehrinizi seçmekle vakit kaybetmeyecek olmanız. Yandex yalnızca hava durumu servisi ile bile pek çok kullanıcından olumlu geri dönüşler almaya başladı. Şirketin Türkiye’ye yaptığı yatırımların artması beklenirken Türkiye’deki pazarda kendisine bir rakip geldiğini hisseden Google’ın ülkemiz için getireceği yenilikler de merakla bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.