Yaprak Dökümü Kanal D

Usta yazar Reşat Nuri GÜNTEKİN’in romanından televizyona uyarlanan dizinin yapımcılığını Ay YAPIM ( Kerem Çatay) üstlendi. Yönetmen koltuğunda Mesude ERASLAN’ın oturduğu dizinin senaryosu ise Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu’na ait.

yaprak dökümü

yaprak dökümü

Kaymakamlık görevinden namusu ve ilkelerini korumak için istifa eden Ali Rıza Bey 4 kızı ve 1 oğlu ile birlikte İstanbul’a babasından kalma konağa döner. İstanbul’a dönmelerindeki etkenlerden biri de kızları Necla’nın Üniversiteyi kazanması ve İstanbul’da okuyacak olmasıdır. Ali Rıza Bey ailesi ile birlikte İstanbul2a göçerken yaşanacak fırtınaların, aile bireylerinin birer birer ellerinden kayıp gideceğinin farkında değildir.

Aile bireylerinin yüksek standartlarda yaşama istekleri, hayatlarını yaşama istekleri her birinin dönülmez yanlışlar yapmasına ve ailenin çok zor günler geçirmesine neden olacaktır. Yaprak Dökümü başladığında Ali Rıza Bey’in konağında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı.

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları ekrana gelen Yaprak Dökümü dizisi kısa sürede akıcı senaryosu ile izleyicilerin beğenisini kazandı ve vazgeçilmez diziler arasında yerini aldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.