Banyo fayansları modelleri

1957 yılında Kale grup tarafından kurulan Türkiyenin ilk seramik ve fayans üreticisi Çanakkale seramiktir. Yarım asırı aşan üretim maratonunda 66 milyon metrekarelik/senelik üretim oranı ile dünyanın tek bir sektörde üretimi olan en büyük seramik firması olmakla Türkiyenin gururu haline gelmiştir.

Geniş ürün yelpazesi ve samimiyeti ile çalışan Çanakkale Seramik her zaman ayrı bir prestije sahiptir. Kalitesinden ve güvenirliğinden ödün vermeden profesyonel insanlarla çalışması Çanakkale Seramik bir avantaj olmuştur. Çanakkale Seramik’in harikalar yarattığı banyolarınızda ürünlerini güven ile kullanırken banyonun rahatlığını yaşayabilirsiniz. Hayallerinizi süsleyen bütün renkleri bulabileceğiniz bu ürün modelleri arasında seçim yapmakta çok zorlanacaksınız.

banyo fayansları modelleri

banyo fayansları modelleri

Sıradanlığı aşan ve kendi tarzını oluşturmuş bir stili olan Çanakkale Seramik renk ve model olarak yeni bir çağ açmıştır Seramik dünyasında. Şık ve huzur verici renklerle daha çok göze çarpan modeller bayanların seçimlerinde öne çıkmaktadır. Banyo denilince ilk akla gelen Çanakkale Seramik işlerine ne kadar önem verdiklerini kanıtlıyor.

Bu sene göze çarpan modellerden olan yonca ve etnik modelleri bayanların gözdesi konumundadır. Bir çok fayans ustasının önerdiği ve müşterilerinin memnun kaldığı Çanakkale Seramik giderek yükselen grafiği ile işini ciddiyetle yaptığının göstergesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.