Yatak odası dekorasyonu düzenlemeleri

Yatak odamızı satın aldıktan sonra her şeyin yerli yerine oturduğunu düşünür iseniz aldanırsınız. Yatak odası takımları deyip geçmeyin. Eğer aldığınız eşya ve mobilyaların güvenlik sertifikasını merak edip soruşturmadı iseniz sıkıntılı bir süreç sizi bekliyor olabilir.

firuze milas yatak odası takımı

Satın aldığımız eşyaların çoğunun kimyasal maddelerle direk ilgisi mevcuttur. Örnek olarak vermek gerekirse, ahşap mobilyaların kimyasal yapıştırıcılar ile üretildiğini biliyor olmanız gerekmektedir. Veya cilalanmış eşyalarınızın da cila içinde bulunan kimyasal zehirin den haberiniz vardır.

Yatak odanızın gerek duvar boyası olsun gerek duvar kağıdı olsun tüm bunların hep zehirli maddelerden yapıldığını unutmayın.
Peki der dediğinizi duyar gibiyim. O zaman hiç mobilya almayalım mı dediğinizi de. Elbette mobilya da alacağız duvarımızı da boyatacağız. Eşyalarımızın da cilalı olmasına dikkat edeceğiz. Ama tek bir şarta uyarak.

Üretici firmanın güvenlik sertifikası var ise sorun ortadan kalkar. Bu güvenlik sertifikalarını yetkili ve sorumlu kuruluşlar denetlediği için gönlünüzün rahat etmesini öneririm. Aksi takdirde mobilya alımında gerçekten yukarıda anlattığım nedenlerden dolayı bir kere daha düşünün derim.

Çiftçioğlu mobilya  sayfası üzerinden siz de ideal düzene sahip bir yatak odası takımı satın alabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.