Yaza hazırlanmak için genel bakım

Yaz ayları yaklaşıyor ve siz hala bakımla ilgili olarak genel bakımınızı yeterli derece de yapmadınız mı? Bu genel bakımınızı yapmadığınızdan dolayı kendinizi yetersiz görüyor, başarılı şekilde ve kısıtlı zamanınız içerisinde en iyi bir biçimde sizlerde genel bakımlarınızı yaparak yaza hazırlanmak için önerilere ihtiyaç duyuyorsanız işte sizlere yaz ayları için genel bakım önerileri;

– Kışın vücutta ister istemez oluşmuş olan ölü derilerden kurtulmanın en güzel yolu, bir hamama giderek kese yaptırmaktır.

– Kısa süreliğine başlamanız gereken egzersizlerden olan pilates, sizlerin başarılı şekilde formda olmanızı kolaylaştırır. Pilates, sizlere esnemeyi – uzamayı– rahatlığı ve bu üç etkenle birlikte güzelliği meydana çıkartacak bir egzersiz türüdür.

– Güzel bir yüz bakım da önemlidir. Bunun için kendiniz yerine daha çok güvenilir ve profesyonel ellere yüz bakımınızı emanet etmeniz, sizlere büyük faydalar sağlar.

– Zamanınız oldukça yürüyüşlerinizi ihmal etmeyin. Günde en az 30 dakika yürüyün.

– Saçlarınıza gerekli keratin bakımı yaptırabilir böylelikle deniz – havuz ve güneş ikilisinden olumsuz etkilenme durumlarını aza indirebilirsiniz.
– Günlük 2,5 – 3 litre kadar su içmeyi kendinize alışkanlık haline getirin.

– El ve ayaklarınızın manikür – pedikür bakımlarının yanı sıra bir parafin uygulaması yaptırarak el ve ayaklarınızın daha yumuşak olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.