Yazıcı kartuşları ve tonerleri

Yazıcı kartuşları ve tonerleri

İş yerlerimizin, devlet kurumlarımızın ve hatta okullardan verilen ödevlerimizin vazgeçilmez teknolojik aletleri olan yazıcılar hayatımızın her alanında bizlere kolaylıklar sağlamaktadırlar. Yalnız hayatımızı kolaylaştıran hatta onsuz olmayan işlerimizde de yazıcı tercihi yaparken yanlış yazıcıları almamız bazen bizleri çok zor duruma da sokmaktadırlar. Her hangi bir durumda kartuş veya toner bitebilmektedir.

kartuş dolumukartuş dolumu

Yazıcı seçiminizde önemli olan şimdiki anı değil, ileriki zamanlarda ne gibi sorunlar çıkabilir, kartuş veya tonerin kaç adet basım yapabildiğini iyi araştırarak yazıcı tercihinizi yapmalısınız. Yazıcı toneri zaten doldurulabilmekte ama kartuş doldurmaya gelince bazı kartuşlar doldurulamamaktadır. Kartuşların bazı durumlarda kanalları da tıkanabilmektedir ve bu durumda bizlere zor anlar yaşatmaktadırlar.

Kartuş kullanan yazıcı alacaksanız günde 5 10 taneye kadar basımlarda sizlerin işlerini rahatça görebilir fakat günde 100 200 basım gibi rakamlar basılacaksa toner içeren yazıcıları almanızda fayda var. Kartuş ve tonerlerinizi Denizli kartuş bünyesindeki çalışanlar işlerini çok temiz yapmaktadırlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.