Yazıcı Söz Konusu Olduğunda

İnternet üzerinden yazıcı ve benzeri ürünleri satın almak istediğiniz bir takım araştırmaların yapılması söz konusu olmalıdır. Hassasiyet ile yapılmayan araştırmalar ilerleyen dönemler içerisinde daha ciddi sorunların oluşmasına yol açabilir. Yazıcı söz konusu olduğu zaman akla gelen ilk marka olan HP LASERJET P1102 adlı yazıcıyı inceleyeceğiz.

Özeliklerine bakalım. Yazıcımızın Baskı hızı dakika da 18 sayfa siyah beyaz basabiliyormuş. Baskının çözünürlüğü 600×600 dpi, İlk baskı süresi 8,5 saniyeye kadar, ön bellek 2 mb, kağıt besleme kapasitesi 150 sayfa, kağıt seçenekleri A4, kağıt ağırlığı 60 – 163 g/m², Yazıcı dilleri ana bilgisayar tabanlı baskı, aylık iş hacmi maximum 5000 sayfa, bağlantı USB 2.0, ağırlık 5,2 kg özelliklerine sahip.

Özellikle yazıcılar arasından uygun olan bir tanesini tercih etmek istediğiniz bazı özelliklerini göz ardı etmeniz gerekebilir. Bu da yazım kalitesi, standartları, baskı kalitesi gibi özellikleri olabilir. Bu sebepten kaliteli bir yazıcıya sahip olmak adına İnternet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. İnternet adresimizde her konuda ve her çeşitte son derece farklı yazıcıların bulunduğu unutulmamalıdır.

yazıcılar

yazıcılar

Yazıcı Özellikleri Nelerdir

Özelliklerini gördük son olarak birde işletim sistemlerini görelim. Windows® 7 (32-bit/64-bit); Windows Vista® (32-bit/64-bit); Microsoft® Windows® XP (32-bit/64-bit), Server 2008 (32-bit/64-bit), Server 2003 (32-bit/64-bit); Mac OS X v10.4, v10.5, v10.6; Linux (see http://www.hplip.net for current print driver) Evet işte işletim sistemleri de bunlar.

Şimdilik incelemeye geçelim. Baskı hızı dakika da 18 sayfa siyah beyaz basabiliyor. Bu saatte 1080 sayfa ediyor. Bu iyi birşey. Çözünürlük 600×600 dpi bu da iyi. İlk baskı süresi 8,5 saniyeye kadar oluyormuş kötü demeyelim bu da iyidir. Ön bellek 2 MegaByte bu da iyidir. Kağıt Besleme Kapasitesi 150 sayfa iyi, kağıt seçenekleri A4 bu da iyidir. A4 kolay bulunan bir kağıt. Lafı uzatmadan ben tüm özelliklerine baktım. Çok güzel özellikler var.

Daha detaylı bilgi sahibi olarak internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. En kısa süre içerisinde yazıcıda kaliteli olana ulaşmanız adına sizi de internet adresimize davet ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.