Yeni Sekme Açıldı

İnternet dünyasından bir çok yeniliği anında öğrenebileceğiniz bir siteyi tanıtacağım sizlere. Türkiye’nin en güncel teknoloji sitesi sloganıyla yayın yapan YeniSekme.Net, eski dostlarımdan Can Devecioğlu ve onun ortağı Uğur Altun tarafından kurulan bir teknoloji haberleri sitesi.

yeni sekme

yeni sekme

Sade ve iç açıcı tasarımı, kolay kullanım imkanı sağlayan teması ve WordPress altyapısıyla oldukça profesyonel bir blog görünümüne sahip olan YeniSekme.Net’in içerisinde, bilgisayar konusunda kullanacak kadar bilgili olan herkesin ilgiyle takip edebileceği bir haber portalı. Diğer bir çok yeni açılmış siteden farklı olarak YeniSekme.Net’in arayüzü öyle oturmuş ki, yıllardır açık olan bir çok siteden neredeyse farkı yok hatta çok daha iyi olduğu siteler bile var diyebilirim.

Yazılım, Donanım, İnternet, Sosyal Ağlar, İşletim Sistemleri, Oyunlar, Apple ve Google gibi ilgi çekici ve gündemi belirleyen kategorileri ile tarafsızca hazırlanmış bir çok habere ve öğretici makalelere ulaşabilirsiniz.

YeniSekme.Net Yayın Koordinatörü Can Devecioğlu’ndan duyduğum kadarıyla ilerleyen zamanlarda ilgiye göre sitenin kategori yelpazesinin genişleyebileceğini ve farklı kullanıcı kitlelerine de hizmet verilebileceğini öğrendim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.