Yuvarlak Tepside Geleneksel Lezzetleri Mini Fırın İle Pişirin

Geleneksel lezzetlere karşı bir özlem duyuyorsanız geniş iç hacmi olan ve yuvarlak tepsisi olan mini fırın kullanabilirsiniz. Arçelik mağazalarında satışa sunulan bu güzel mini fırın modelleri sayesinde artık sizlerde annelerinizin, büyükannelerinizin yapmış olduğu o lezzetli pastalardan, böreklerden yiyebileceksiniz.

Mini fırınlar özellikleri bakımından farklılaşıyor. Özellikleri bakımından farklılaşmakta olan mini fırın modellerinin tasarımları oldukça moderndir. Beyaz renkli ve inox olan bu güzel mini fırın modellerini kullanarak enfes güzellikte yemekler, enfes tada sahip yiyecekler pişireceksiniz.

mini fırın

mini fırın

Statik Mini Fırın Arçelik’te

Arçelik mini fırınların genel ve teknik özellikleri arasında; yükseklik olarak 29,5, genişlik 60 cm, derinlikolarak ise 52 cmölçüleri vardır. Ayrıca kullanmış olduğunuz mini fırının ızgara özelliği vardır. Tepsi tepsi börekler, pastalar, yemekler pişirebileceğiniz gibi birde ızgaralar yapabilirsiniz. Mini fırın özelliklerinden diğerleri ise şunlardır; 100 ile 250 derece arası ısı ayarlama düğmesi, 60 dakikaya kadar zaman ayarlama düğmesi, fonksiyon seçim düğmesi vardır. Fırın içi aydınlatma vardır.

İşaret lambası, pişirme tepsisi, ızgara tepsi – maşalı, çıkarılabilir kırıntı toplama tepsiside fırınınızı daha iyi şekilde kullanabilmeniz için düşünülmüş olarak tasarlanmıştır.

Elektro turbo ve statik fırın özelliğinde olan mini fırınınızı evinizde ve iş yerinizde kullanabilirsiniz. 35 – 44 – 48 lt pişirme bölümü hacmine sahip olan mini fırın modelleri hakkında çok daha detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız http://www.arcelik.com.tr/mini-firin-midi-firin.html adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden Elektro turbo ve statik mini fırınların fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.